Для належного реформування сфери юстиції

Бонапартиський Рух – Союз Французького Народу

 

 

 

 

«ВЧОРА»

«[Імператор] каже, що результатом дискусії стало усвідомлення необхідності покращення загального доступу до правосуддя, оскільки Франція є країною з найменшою кількістю судів першої інстанції. Ускладнювати людям доступ до правосуддя рівносильно посяганню на право власності. Краще надати їм некваліфікованих суддів, ніж не надати зовсім.».

Засідання Державної Ради від 27 лютого 1810 року

«[Імператор каже, що] гарантами права власності та громадянських свобод, в першу чергу, є суди. І хоча доступ до органів державної влади є привілегією багатих, суди є доступними для всіх у всьому світі. [Він каже], що особа, яка звертається з проханням до органів державної влади, починає з намагання догодити представникам влади: особа просить справедливості так, наче просить милості. Позивач в суді говорить з впевненістю людини, яка користується своїми правами і яка вимагає справедливості як належного їй боргу.».

Протокол Державної Ради від 9 липня 1811 року

«СЬОГОДНІ»

З нагоди 209-ї річниці прийняття Цивільного кодексу Франції, відомого також як Кодекс Наполеона, Бонапартиський Рух та Союз Французького Народу цим відкритим для загального доступу листом просять вжити наступних заходів:

• Відновлення діяльності судів, які були ліквідовані за президенства Ніколя Саркозі.
• Набір кваліфікованого персоналу для пришвидшення розгляду невирішених справ, які накопичилися в результаті невідповідності існуючих засобів судового захисту прав потребам учасників судового процесу.
• Реформування судової системи шляхом створення судів першої інстанції в кожному місті, в якому є супрефектура чи палац правосуддя, або у містах з певною визначеною кількістю населення.
• Набір нового персоналу до Пенітенціарної служби з реінтеграції та пробації й підвищення кваліфікації існуючого з метою забезпечення індивідуального нагляду за кожним засудженим.
• Скасування для учасників судового процесу необхідності платити за фіскальну марку при поданні процесуальних документів.
• Надання адвокатам доступу до протоколів допиту або протоколів, складених під тримання під ватрою.

«ЗАВТРА»

Для забезпечення більш тісного зв’язку між сторонами судового процесу, громадянами та платниками податків за рахунок бюджету комун та департаментів ми пропонуємо провести загальнодержавний референдум щодо підвищення фінансування сфери юстиції та розширення штату, що було запропоновано нами вище. У випадку затвердження на референдумі другої пропозиції, яка має бути виставленою на голосування одночасно з першою, всі судді або обрані посадові особи, які були засуджені в ході кримінального провадження, сплачуватимуть додатковий штраф у розмірі 200% від встановленого законом. Ці кошти будуть перераховуватися до бюджету Міністерства юстиції. Дане положення буде передбачено Кримінальним кодексом. Ми також просимо, відповідно до нашого щорічного звернення від 15 та 16 вересня з нагоди річниці створення Палати аудиторів, посилити контроль за використанням державних коштів та виділяти на судову систему більшу частину заощаджених у результаті скорочення державних витрат коштів.

ПРИМІТКИ

Які принципи були проголошені Імператором, що їх повинні поважати його наступники у сфері юстиції?

«Граф Трельяр, наказом Його Величності та від імені парламенту, представляє нову редакцію проекту наступного змісту:

« Наполеон та інші.

Коли ми знову відкрили школи права законом 22-го вентоза XII року*, ми, зокрема, мали на увазі повернення професії адвокату його античної престижності; для цього ми передбачили створення реєстру адвокатів. Як показує досвід, це один з найбільш підходящих засобів підтримки чесності, порядності, безпристрасності, прагнення до примирення, любові до правди і справедливості, пориву захищати слабких і пригноблених, основи своєї держави […] »

Засідання Державної Ради від 31 липня 1810 року.

*13 березня 1804 року

A propos Mouvement Bonapartiste

JOURNAL OFFICIEL DE LA RÉPUBLIQUE FRANÇAISE 6 février 2010 1016 - * Déclaration à la préfecture de Meurthe-et-Moselle. MOUVEMENT BONAPARTISTE Objet : défendre, faire connaître et étendre les principes et valeurs du Bonapartisme. Il s’appuie sur l’adhésion populaire à une politique de redressement conjuguant les efforts des particuliers, associations et services de l’État. Le mouvement défend les principes bonapartistes sur lesquels il est fondé, et qui régissent son fonctionnement intérieur. Il défend également la mémoire de Napoléon le Grand, ainsi que celle de Napoléon III et de leurs fils, Napoléon II et Napoléon IV. Il reconnait Napoléon IV comme ayant régné sans avoir gouverné, en vertu du plébiscite de mai 1870. Le mouvement ne reconnait pas d’empereur après 1879, en vertu de l’absence de plébiscite. Républicain, il privilégie le bonheur, les intérêts et la gloire des peuples, et n’envisage de rétablissement de l’Empire que si les fondements en sont républicains et le régime approuvé par voie référendaire.
Cet article, publié dans justice, est tagué , , , , , , . Ajoutez ce permalien à vos favoris.

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l’aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.